NASZA OFERTA

Pranie tapicerek

Decydując się na skorzystanie z naszych usług masz pewność, że indywidualnie podchodzimy do każdego prania biorąc pod uwagę rodzaj tkaniny, skóry czy tworzywa dostosowując optymalne rozwiązania: technologie, środki czyszczące, czy kosmetyki. Zachęcamy do kontaktu wszystkich właścicieli i dysponentów samochodów, motocykli, rowerów i innych pojazdów. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów.
Pranie tapicerki odbywa się wyłącznie z wykorzystaniem renomowanej, dwuetapowej metody. Pierwszym krokiem jest metoda ekstrakcji, która polega na rozpuszczeniu zabrudzenia na tapicerce. Kolejnym krokiem jest wyssanie zabrudzeń przy zastosowaniu wysokiego podciśnienia. Pranie tapicerki tą metodą pozwala na skuteczne usunięcie wszelkich plam, jak i nieprzyjemnych zapachów. Profesjonalne czyszczenie tapicerki pomaga usunąć także zabrudzenia, jakie znajdują się głęboko wewnątrz materiału. Dzięki tej metodzie możliwe jest przywrócenie tapicerki do stanu bliskiemu do fabrycznego. Mycie skutecznie usuwa bakterie, drobnoustroje i roztocza, które przyczyniają się do infekcji dróg oddechowych.

Odpowiednie pranie tapicerki uzależnione jest od wykorzystywanych technologii oraz umiejętności – dysponujemy zarówno najnowocześniejszym sprzętem, jak i wysoce wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem pracowników. Finalnie tapicerka po praniu będzie wyglądać jak nowa. Wykorzystywane podczas wykonywania usługi narzędzia gwarantują bardzo szybki czas schnięcia – ok. 1 doby.

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na miejscu.

ul. Cieszkowskiego 94
(vis-a-vis Tesco)
Swarzędz

Godziny otwarcia
PN - PT: 9:00-17:30
SOB: 8:00-14:00